Performante C.S.TERRASPORTIKA
Karate Kyokushinkai
Cupa Romaniei, 24 Noiembrie 2013, Sibiu
Ceban Ion :Bastea Mihai :Cretu Flaviu :Cibu Ioanin :Bunea Denisa :Buta Ioana :Roman Denisa :Grecu Daria :
|
Locul I – Kumite
|
Campionatul European Iko Sosai Kata & Kumite, 14 iulie 2012
Buta Ioana :
Roman Denisa :
|
Locul II – KataLocul III – Kumite
Locul III – Kata
|
Campionatul European – Kata, 16 Iulie 2011, Sibiu
Orban Bogdan :Buta Ioana : |
Locul IIILocul IV |
Campionatul National, 9-10 Aprilie 2011, Sibiu
Buta Ioana :Roman Denisa :Sinea Ana-Maria :Bunea Denisa :Orban Bogdan :Bastea Mihai : |
Locul I – KumiteLocul II – KataLocul II – KumiteLocul III – KataLocul I – KumiteLocul II – KataLocul III – KumiteLocul II – KumiteLocul II – Kata |
Cupa Romaniei, 21 Noiembrie 2011, Sibiu
Buta Ioana :Roman Denisa :Sinea Ana-Maria :Bunea Denisa :Orban Bogdan :Bastea Mihai : |
Locul III – KumiteLocul III – KataLocul II – KataLocul I – KumiteLocul II – KumiteLocul I - KumiteLocul III – KumiteLocul I – KataLocul I – Kumite |
Campionatul European – Kata, 19 Iunie 2010, Sibiu
Buta Ioana :Orban Bogdan :Bastea Mihai : |
Locul IIILocul IIILocul II |
Campionatul National, 25 Aprilie 2010, Sibiu
Sinea Ana-Maria :Buta Ioana :Bunea Denisa :Orban Bogdan : |
Locul I – KumiteLocul III – KumiteLocul III – KataLocul IV – KumiteLocul IV – Kumite |
Cupa Romaniei, 31 Octombrie 2009, Miercurea Sibiului
Sinea Ana-Maria :Buta Ioana :Roman Denisa :Orban Bogdan :Bastea Mihai : |
Locul I - KumiteLocul III – KumiteLocul III – KataLocul III – KumiteLocul IV – KataLocul III – KataLocul III – Kumite |
Campionatul National – Kumite, 28 Martie 2009, Zalau
Buta Ioana :Roman Denisa :Bastea Mihai : |
Locul ILocul IILocul I |
Campionatul National – Kata, 14 Martie 2009, Sibiu
Buta Ioana :Roman Denisa :Bastea Mihai : |
Locul IIILocul ILocul I |
Cupa Romaniei – Copii si Juniori, 22 Noiembrie 2008, Miercurea Sibiului
Buta Ioana :Roman Denisa :Sinea Ana-Maria :Bastea Mihai : |
Locul I – KumiteLocul III – KataLocul II – KumiteLocul IV – KataLocul I – KumiteLocul II – KumiteLocul III – Kata |
Campionat National, 13-15 Iunie 2008, Sibiu
Bunea Denisa :Buta Ioana :Roman Denisa :Sinea Ana-Maria :Orban Bogdan :Bastea Mihai : |
Locul I – KumiteLocul I – KumiteLocul II – KataLocul II – KumiteLocul III – KataLocul II – KumiteLocul III – KumiteLocul I – KumiteLocul II – Kata |
Cupa Transilvaniei, 12 Aprilie 2008, Sibiu
Roman Denisa :Bunea Denisa :Orban Bogdan :Bastea Mihai : |
Locul III – KumiteLocul III – KataLocul I – KumiteLocul III – KumiteLocul II – KumiteLocul II – Kata |
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu